İPTAL VE İADE ŞARTLARI NELERDİR?

● Ürün ya da ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, faturası ile birlikte 7 gün içinde değiştirme hakkına sahipsiniz. Kullanılmış, faturası eksik ürün ya da ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Kullanılmış, faturası eksik ürün ya da ürünlerin bize ulaşması halinde ürün ya da ürünler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

● Etiketi açılmış ürünler kullanılmış ürün olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden iade edilmek istenilen üründe etiketinin takılı olması şartı aranmaktadır.

ÜRÜNÜ NASIL İADE EDECEĞİM?

● Ürün ya da ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, faturası ile birlikte 7 gün içinde değişim sebebinizi içeren bir dilekçe ile ya da faturanızın arkasına yazarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

İADE ETMEK İSTEDİĞİM ÜRÜN/ÜRÜNLERİMİ NASIL GÖNDERECEĞİM?

● İade yapacağınız ürün ya da ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, faturası ile birlikte, sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Yurtiçi Kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan değişimler kabul görmeyecektir.

İADE ETMEK İSTEDİĞİM ÜRÜN/ÜRÜNLERİN KARGO ÜCRETİ KİME AİTTİR?

● İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünlerinizin ayıplı olması halinde kargo ücreti firmamıza aittir. İade etmek istediğiniz istediğiniz ürün ya da ürünlerinizde herhangi bir ayıp olmaması halinde ise kargo ücreti göndericiye aittir.

ÜRÜNÜM DEFOLU GELDİ, NE YAPMAM GEREKİYOR?

● Ürünün defolu gelmesi durumunda ürün tarafımıza Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilir. Müşteri talebine bağlı olarak gönderilen ürünün stoklarda bulunması durumunda yenisiyle değiştirilir, ürün stoklarda bulunmuyorsa isteğinize bağlı olarak ya ücret iadesi yapılır ya da emsal bir ürünle değiştirilir

SİPARİŞ İPTALİ

● Yanlış sipariş verdiğiniz ya da vazgeçtiğiniz ürünleri iptal etme hakkınız bulunmaktadır. İptal etmek istediğiniz siparişleriniz için bizimle info@pramoda.com.tr mail adresimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

● İptal etmek istediğiniz sipariş(ler)iniz henüz kargoya verilmemiş ise; ücretinizin tamamı işlem yaptığınız yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmiş ise; kargo ücreti kesilerek iadesi yapılır.